Зеленський допоможе

Привіт, мене звуть Володимир Зеленський. У новорічну ніч я повідомив про те, що буду балотуватися на пост глави України. Мені, як жителю України, набридло те, що відбувається в нашій країні. Корупція, підняття цін, війна і багато інших проблем не вирішуються вже протягом 5 років. Тому я і зважився на цей серйозний крок.


Головне моє завдання-це діалог з народом. Слід зауважити, що ця технологія успішно практикується в 20 країнах світу. За короткий проміжок часу до нашої команди приєдналося майже півмільйона людей. Кількість людей, що підтримують нас, з кожним днем збільшується в арифметичній прогресії, що не може не радувати.


Наша команда впевнено почала працювати над проблемами простого народу: це полягає в тому, що з кожним регіоном ми працюємо окремо, адже у кожного регіону свої індивідуальні проблеми та методи їх вирішення. Тому ми зараз збираємо «хворі місця» всіх регіонів, щоб побачити повну картину і почати складати план вирішення тих чи інших проблем.


І відразу ж хочемо повідомити, що результати є. Зараз команда вирішує такі проблеми як: Буллин. Є гострою соціальною проблемою в Україні, яку потрібно вирішувати в терміновому порядку. Адже цькування дітей, їх побиття, агресія один до одного може призвести не тільки до негативних наслідків їх особистого життя, а й життя України в майбутньому.


Одеський портовий завод знаходиться просто на межі руйнування. Уявіть тільки: 30 мільйонів гривень заборгованості по зарплатах, сумарний борг 7,7 мільйонів гривень, масові звільнення, розірвано співпраця з компаніями з переробки давальницької сировини. З цим потрібно щось робити, адже страждає не тільки ОПЗ, але і звичайні робітники.


Так само існує проблема відсутності муніципального транспорту, тому в містах працює переважна кількість приватних перевізників, які принципово відмовляються від встановлення GPS – трекерів і при цьому встановлюють свої ціни на проїзд. Звичайно, проблема вирішується, але тепер через це майже всі автобуси і маршрутки припинили свої поїздки, через що, знову-таки, страждає звичайні люди, які змушені їздити на таксі, або взагалі ходити пішки.


Повторимо: «Ми налаштовані рішуче». Звичайно, потрібно не тільки виявити проблеми. Необхідно знайти правильний вектор руху, щоб їх вирішити, і вирішити так, щоб від цього не постраждала жодна людина. Адже ми повинні працювати для народу, а не він на нас. Хто якщо не ми?


Багато людей вже залишають заявки. Залиште і ви. Наша команда проаналізує проблеми у всіх регіонах, і ми будемо їх вирішувати в порядку важливості.

Підтримай кандидата і залиш заявку тут

Дай нам знати над чим працювати!

Володимир Зеленський і його команда дякує тобі за підтримку. Разом ми зробимо країну кращою!